Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

 Παιχνίδια της Α1 Ανδρών μπάσκετ, αλλά και τα δοκιμαστικά της Φόρμουλα 1 στην Μαλαισία, περιλαμβάνονται στο πρόγραμμα των σημερινών αθλητικών μεταδόσεων.

05:15 OTE Sport 1 GP2 Series Grand Prix Μαλαισία

06:50 OTE Sport 1 Formula 1 - Grand Prix Μαλαισία Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

09:30 Novasports 1 - HD1 SWIX Ski Classics Σκι αντοχής, Σουηδία

09:50 OTE Sport 1 Formula 1 - Grand Prix Μαλαισία Επίσημα δοκιμαστικά

10:30 Eurosport 2 Φρίμαντλ - Γουέστ Κόουστ Ίγκλς Αυστραλιανή Λίγκα Ράγκμπι

10:45 Eurosport Ski jumping: Παγκόσμιο κύπελλο Ομαδικός αγώνας HS 215

10:50 MOTORS TV Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Formula 3 1ος γύρος: Μόντσα - 1η κούρσα 

13:15 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο 10χλμ ελεύθερης τεχνικής γυναικών

14:30 Eurosport Σκι αντοχής: Παγκόσμιο Κύπελλο15χλμ ελεύθερης τεχνικής ανδρών

15:00 OTE Sport 4 Βουλιαγμένη – Νανσί Champions Cup γυναικών

15:00 Eurosport 2 Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Σιέρα Νεβάδα

15:00 ET1 Ηλιούπολη – Παναθηναϊκός Α1 ανδρών

16:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα FIA Προκριματικός γύρος

16:00 ET1 Καβάλα – ΚΑΟΔ Basket League ΟΠΑΠ

16:30 Eurosport Tour of Catalunya 6ο στάδιο

17:00 Novasports 4 ATP Masters 1000 Sony Open, Μαϊάμι

17:00 Novasports 1 - HD1 Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός Final-4 Κυπέλλου Ελλάδος

17:30 OTE Sport 4 Βουλιαγμένη – Χίος Α1 ανδρών

18:00 OTE Sport 3 Ηρακλής - Απόλλων Σμύρνης Football League

19:00 Eurosport 2 3 - Σποντο Μπιλιάρδο: AGIPI Masters Ημιτελικός γύρος

19:30 Novasports 1 - HD1 Φοίνικας Σύρου – Ηρακλής Final-4 Κυπέλλου Ελλάδος

20:15 OTE Sport 4 Κάχα Λαμποράλ - Λαγκούν Άρο Liga Endesa

21:00 OTE Sport 3 Ραντνίτσκι - Ερυθρός Αστέρας Αδριατική Λίγκα

22:00 Eurosport 2 3 - Σποντο Μπιλιάρδο: AGIPI Masters Ημιτελικός γύρος

22:30 Novasports 1 - HD1 ATP Masters 1000 Sony Open, Μαϊάμι

22:30 MOTORS TV Nascar Nationwide Series 5ος γύρος, Fontana

02:00 OTE Sport 2 Σικάγο Μπουλς - Ιντιάνα Πέισερς NBA

RSS & Newsletter & Social

RSS Newsletter Youtube Facebook Twitter

Αναζήτηση Ειδήσεων